Турсунбек, Арман і Тіма — кращі друзі, які проживають на території сучасного Казахстану. Їм, як і іншим хлопцям доводиться розгрібати щоденні проблеми — у кого-то з дружиною, хтось змушений терпіти тестя, а хтось страждає недостатньої фінансової забезпеченості. Але незабаром, товариші опиняються в ситуації, коли всі перераховані вище складності здадуться дрібницями. Одного разу, головні герої фільму «Все через мужиків» прокидаються і усвідомлюють, що на всій Землі вони залишилися єдиними представниками роду чоловічого.

На планеті більше немає чоловіків крім них і тепер всі жінки світу в їх розпорядженні. Вибір вкрай широкий! Хлопцям дуже підфартило, як вони вважали… Надихнувшись від власної неповторності, хлопці через якийсь час зрозуміли, що серйозно втомилися від загальної уваги. Бути під пильним наглядом з боку прекрасної статі виявилося досить нелегко. Фільм Все через мужиків (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Планетою тепер правлять одні жінки, а друзі змушені підкорятися новим суворим правилам і законам. Вони не мають права говорити немає нікому, а дівиці жадають постійного задоволення…

Режисер: Віктор Бормотов
В ролях: Тауекел Мусилим, Мурат Бисенбин, Жания Журинская, Сая Оразгалиева, Даніяр Алшинов, Таукель Мусилим