Компанія американців з камерами для ТВ-зйомок прибули в невелике містечко на сході Молдови. Вони мають при собі всі необхідні атрибути заокеанського життя, щоб існувати в цьому провінційному місці. Сюди вони приїхали, щоб зняти серію захоплюючого ТВ-проекту, який повинен буде завоювати великі рейтинги на каналі. Все б і було добре, тільки є велика проблема-місцеве населення не гостинно до них відноситься. Вони проти такого візиту, надаючи явне невдоволення їх появі.

Місцеві люди не хочуть, щоб американці дізналися про їх наявних секрети, а тому хочуть, щоб вони забралися геть спочатку, але так як ці хлопці збиратися прибирати не хочуть, то народ вже постарається, щоб звідси ніхто не повернувся. Знімальна група американського телешоу для зйомок чергового епізоду приїжджає в глухий молдавське містечко. Фільм Вони спостерігають (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Телевізійники думають, що відсутність звичного латте і безкоштовного вайфая в готелі — максимум неприємностей, які їх очікують. Але боятися слід, скоріше, місцевих жителів.

Режисер: Джей Лендер, Міка Райт
В ролях: Бриджид Брэнно, Девід Алпей, Керрі Гензел, Кріс Лемке, Міа Фейт, Дмитро Дьяченко, Крістіан Балінт, Alin Popa, Andreea Mateiu, Puiu Mircea Lascus