Що найкрутіше в житті для молодих людей? Звичайно любов, щастя і незабутні подорожі. Артур з дитинства не може всидіти на місці, йому просто необхідно постійно опинятися в незвичайних місцях і часто змінювати обстановку, інакше його світ бунтує. Його серце широко розкрито для змін. Герой пересідає в попутні машини і їде вперед, розмірковуючи над змістом власного існування. Насправді в житті вільного мандрівника не все гладко. Його голову не покидають думки про минуле, як він був школярем і вперше зізнавався в любові симпатичній дівчині, як закінчував школу і танцював на випускному, а улюблена мама плакала від гордості за сина.

Сьогодні йому 30, але він абсолютно не реалізований і знаходиться у важкій депресії. До такого стану його довели, в тому числі невдачі в особистому житті. Коли хлопець міцно закохався в чарівну дівчину з дивним характером і невгамовною енергією. Вона дарувала йому справжнє щастя, але тепер кращий період життя опинився в минулому. Він не міг зрозуміти, куди все поділося і чому все стрімко закінчилося. Фільм Волоський горішок (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У пошуках відповідей він відправляється в Барселону, Рим і мріє дістатися до Середземного моя. По дорозі він зустрів безліч попутників, які і допоможуть йому повернути колишню радість, щоб знову знайти спокій і розлучитися з нудьгою.

Режисер: Стас Іванов
В ролях: Кирило Каганович, Антон Васильєв, Олександр Робак, Максим Лагашкін, Поліна Толстун, Михайло Пшеничний