Сюжет розгортається в Берліні навколо Адольфа Гітлера. Десь в покинутому пустирі повернувся до життя кошмар двадцятого століття. Як таке сталося і що тепер станеться з новим світом? Диктатор і просто жорстока людина Гітлер змусив в ті часи страждати не тільки свою країну, але і практично весь світ. Жах Другої світової війни приніс десятки мільйонів смертей, в яких виною все той же Адольф. У ті часи люди не тільки боялися цієї людини, але їм навіть доводилося з ним у всьому погоджуватися, так як він був не звичайним правителем.

Він відродився і тепер у нього немає ні влади, ні даху над головою. Навіть за відсутності грошей він знає яким чином підніматися з дна і він продовжує вірити, що здобуде перемогу в націонал-соціалізмі. Світ не готовий до такого і приймає цього диктатора з минулого звичайним актором. Його ніхто не міг сприймати, як справжнього. Фільм Він знову тут (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але йому знову вдається стати знаменитим, а все завдяки новим технологіям, а точніше інтернету. Яке майбутнє очікує Берлін і як прийме диктатора нове покоління?

Режисер: Давид Внендт
В ролях: Олівер Мазуччи, Фабіан Буш, Крістоф Марія Хербст, Катя Ріман, Франциска Вульф, Ларс Рудольф, Міхаель Кесслер, Даніель Аминати, Цебто Бі, Фред Аарон Блаке