Любов штовхає людей на різні вчинки. Зокрема, це твердження стосується молоді, яка, будучи імпульсивної, часто навіть не замислюється про наслідки своїх дій. Їм здається, що всі їхні вчинки приведуть виключно до позитивного фіналу, адже вони діють в ім’я любові. Не виключенням став і головний герой кінострічки. Це молодий хлопець на Ім’я Торвальд. Симпатичний школяр не відрізняється своєю популярністю або ж особливими досягненнями серед однолітків. Одного разу він відчув, що закохався в милу дівчину на ім’я Іда. Вона також навчається в його школі. Разом хлопці стали проводити більше часу. В подальшому їх об’єднала єдина мета.

Вони поставили собі за мету зробити так, щоб шкільний талісман змінили. До цих пір це був Вікінг, але хлопці вважали, що він не є найбільш підходящим на цю позицію. Лише на словах було легко досягти поставленої мети. На ділі Іда і Торвальд зіткнулися з низкою непростих завдань, пов’язаних з проведенням особливих кампаній. Фільм Вікінги (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На тлі цих подій хлопець став учасником першої бійки, змушений був спілкуватися з поліцейськими і постійно відстоював свої інтереси. Але найголовніше – йому належало завоювати любов обраниці і домогтися взаємних почуттів.

Режисер: Тенні Фейрчайлд
В ролях: Ейдан Олександр, Сідні Свині, Ной Манк, Джессіка Эмли, Мігель А. Нуньєс мл, Бріджит Олбо