Багато років тому подруги Фей і Лідія були не розлий вода. У них було безліч спільних інтересів і приводів для дружби, але особливою пристрастю була випічка. Спочатку цією майстерністю володіла лише тільки Лідія, але потім вона передала і Фей свої вміння. В їх місті давно проходить щорічний конкурс гарбузових пирогів, на якому домогосподарки змагаються між собою в мистецтві створення цього нехитрого на перший погляд, але потребує твердо поставленого кулінарного досвіду страви. На жаль, саме та пристрасть, що так міцно об’єднувала подруг, і послужила причиною сварки між ними.

Фей, навчившись непогано готувати пироги, вирішила, нарешті, взяти участь у конкурсі, щоб помірятися силами з кращими господарями міста. До досади Лідії, вона вирішила зробити це на самоті, не запросивши кращу подругу. В результаті виниклої сварки дружбі жінок прийшов кінець, і кожна з них відкрила власну пекарню. Через десять років наполегливої суперництва у героїнь підросли діти.

Сем і Кейсі мимовільним чином опинилися вплетені в протистояння своїх матерів. Але досвідчені пекарші ще не знають, що між молодими людьми зароджується взаємна симпатія. Фільм Війна гарбузових пирогів (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стівен Р. Монро
В ролях: Джулі Гонсало, Ерік Арагон, Мішель Скарабеллі, Дженніфер-Джуніпер, Анджелі Пітер, Грехем-Годреу, Долорес Дрейк, Ронда Дент, Девід Пірсон, Девід Стюарт