Фільм Відшколенні (2017) дивитись онлайн в HD якості


Дія комедійного фільму жахів відбувається в 1983-му році. У центрі сюжету група підлітків, які погано поводилися на уроках, за що їх і вирішили покарати. Хлопці змушені залишатися після занять і відбувати свій термін. Чомусь серед педагогів цей метод виховання вважається ефективним, хоча з цим можна посперечатися. Як би там не було, а герої зобов’язані провести в своїй школі кілька годин додатково під наглядом однієї людини. Чоловік, якого приставили дивитися за провинилися школярами, не зовсім вчитель. Він ветеран війни, який повернувся з В’єтнаму, але все ще не може звикнути до нормального і мирного життя.

Підлітки не знали про його особливості і минуле, вони просто бачили перед собою інваліда в кріслі. Ніхто з них навіть подумати не міг, що ця людина, що здавалася немічним, здатна зробити щось недобре. До загальної біди, чоловік з війни повернувся з порушеною психікою. Для нього військові дії тривають, але тільки в голові. Фільм Відшколенні (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він поводиться агресивно і неадекватно, сам того не розуміючи. А ось школярі усвідомлюють, що їхнім життям загрожує реальна небезпека, поки поруч знаходиться цей вихователь.

Режисер: Чак Норфолк
В ролях: Майра Леаль, Тому Лонг, Роланд Руїс, Jake Byrd, Susan Ly, Morgan Tyler, Рон Джеремі, Нік Ст. Ніколсон, Паула Марченадо, Патриція Аквино