Молода жінка на ім’я Айріс Сімпкінс, що стала героїнею цього сюжету, багатьом здавалася дамою вельми привабливою, що відбулася і щасливою. Але сама Айріс була щодо себе зовсім іншої думки. Так, у неї була улюблена і вельми перспективна робота. Айріс вважалася однією з кращих провідних популярної колонки в газеті «Daily Telegraph», яка була присвячена виключно весільним урочистостям. Чомусь манірним і важливим жителям Лондона досі було цікаво, хто із знаменитих особистостей створив шлюбний союз, і як це може вплинути на життя держави в цілому. Айріс займалася веденням цієї теми ось уже кілька років.

І за цей час вона отримувала просто нечувані для журналіста гонорари, які дозволили їй набути цілком презентабельний і престижний котедж в тихій і непідвладною міському зможу провінційної англійської околиці. Здавалося б, для невдоволення своїм життям у неї не було приводу. Але вона нікому не показувала своїх справжніх почуттів і переживань. Адже на людях Айріс завжди тримала марку і намагалася виглядати елегантно, підтягнуто і невимушено.

І ніхто б не міг подумати, що ця весела і чуйна молода жінка страшно страждає від нерозділеного кохання до людини, серце якого зайняте іншою жінкою. Фільм Відпустка по обміну (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ненсі Мейерс
Актори: Кемерон Діаз, Кейт Уінслет, Джуд Лоу, Джек Блек, Ілай Воллак, Руфус Сьюелл