Фільм Відчайдушні шахрайки (2019) дивитись онлайн в HD якості


Сюжет фільму розповість нам про життя двох красивих до крику дівчат. Вони мають різну думку і різні звички, різні мрії, а також різні плани на життя. Все що поєдную цю парочку це те, що вони були аферистками, за своє життя жінки провернули купу різних афер з викраденням коштовностей, грошей, а також різного майна. Одна з них вже довгий час планує грандіозне пограбування, яке принесло їй купу грошей, щоб вона могла зупинитися на час і просто пожити для себе. А інша постійно виконує маленькі афери, що дуже швидко і просто приносять їй гроші.

Хоча працюють вони поодинці але все одно доля зведе їх на одній афері з молодим красивим наївним мільярдером, який розкидається грошима на право і ліво, жінки вирішать забрати у нього всі гроші, якщо він не вміє ними користуватися. Перша спроба була невдалою, тому що вони працювали поодинці за різними планами, але з другої спроби жінки зрозуміють, що разом вони сила. Продумавши першокласний план жінки, почали готуватися до найбільшого пограбованого за весь їх час.

До підготовки вони поставилися ретельно продумали кожен крок, досліджували всю охорону. Чи зможуть вони обікрасти мільярдера за невеликий проміжок часу? Фільм Відчайдушні шахрайки (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кріс Еддісон
Актори: Ребел Вілсон, Енн Хетеуей, Тім Блейк Нельсон, Алекс Шарп, Інгрід Олівер, Каспер, Крістенсен, Сара-Стефані, Мина Райаном, Емма Дейвіс