Тікаючи від минулого в інший кінець держави, ніхто з нас не бажає, щоб воно наздогнало нас і повернув назад. Приблизно цим керувалася героїня цієї романтичної картини, якась Сара Блум, коли вона переїхала зі свого тихого провінційного містечка у Велике Яблуко. Провінційний Массачусетс сидів у неї практично в печінках, і там її творчого потенціалу було зовсім вже тісно. Дівчина мріяла творити і дарувати людям свято, а тому приїхавши в мегаполіс, освоїла професію організатора пишних заходів. Вона досягла на цьому терені значних успіхів, і її весільний бізнес процвітає. Саме до неї стають в чергу багаті і знамениті пари Нью-Йорка, і записуються за рік вперед.

Все йшло добре, поки до Сари не прийшли чергові молоді. Це повинні бути сама шикарна весілля року. Ось тільки проходити вона буде, де б ви думали, в непримітному містечку Уільмстаун, рідному рочку нашої героїні. Не в правилах міс Блум відступати, і вона сміливо береться за це замовлення. Хочуть церемонію на власному ранчо – будь ласка. Хоч нелегких зусиль варто їй повернутися в ці місця, жінка не збирається подавати виду. Але сюрпризи слідують один за іншим. Фільм Весілля на фермі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Старший брат нареченої, і господар ранчо – за сумісництвом перше кохання нашої Сари. Їй належить зустріч з минулим, і головне не дати почуттям взяти верх над холодним розумом.

Режисер: Стівен Р. Монро
В ролях: Джилл Вагнер, Віктор Уебстер, Андреа Брукс, Кетрін Барролл, Джеремі Гілбі, Фред Хендерсон, Рейчел Гілліс, Глайніс Дейвіс, Чад Райлі