Чотири жінки, які вже порядком втомилися від своїх щоденних одноманітних справ і нескінченного догляду за дітьми, вирішили влаштувати собі один вечір відпочинку. А починається все з того, що Емілі з чоловіком і дітьми переїжджає ближче до своєї подруги Кейт. Перша з появою сім’ї стала спокійною і дуже домашній, хоча до цього жила активним і насиченим життям, а друга, хоч і проводить багато часу вдома, намагається не забувати і про себе. Коли Емілі знайомиться з кількома іншими матусями, чиї діти ходять в той же дитячий сад, що і її малюки, вони запрошують її на вечерю в чисто жіночої компанії.

Героїня погоджується, не забуваючи і про свою подружку Кейт, яку вона теж заманює на цю зустріч. Починається вечеря трохи напружено, оскільки жінки ще погано знайомі один з одним, але поступово вони з’ясовують, що у них є багато спільного, тому атмосфера стає більш спокійною і доброзичливою. Коли приходить час вже розходитися по домівках, дамочки раптом розуміють, що їм хочеться ще якихось пригод. Фільм Весела вечеря матусь (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Алкоголь і сигарети з «травичкою» допомагають остаточно розслабитися і зробити цю вечерю ще веселіше. А адже попереду ще ціла ніч. Що встигнуть накоїти за цей час матусі?

Режисер: Алетея Джонс
В ролях: Кетрін Аселтон, Тоні Коллетт, Hart Denton, Джералд Дьюї, Лі Данхем, Джон Ерлі, Бріджет Еверетт, Еммерсін Фіорентіно, Купер Дж. Фрідман, Poppy Gagnon