Багатьом жінкам доводиться самостійно виховувати і утримувати своїх дітей. Завжди на це є безліч причин, але в даному випадку головна героїня залишилася вдовою. Кас успішний адвокат, і зараз їй необхідно самостійно виховувати своїх дітей, і доводиться працювати за двох, що б її хлопці ні в чому не потребували. Головна героїня виховує двох дітей, які ніколи ні в чому не знає відмови. В силу своєї сильної зайнятості Кас змушена була шукати няню для своїх чад. Пошуки не увінчалися успіхом, оскільки всі претендентки, які приходили в її будинок не вражали ні головну героїню, ні її дітей.

Однак дівчині пощастило мати хорошого друга на ім’я Метью, який якраз зараз знаходиться без роботи. Чоловік з радістю погодився доглянути за дітьми головної героїні. Після того як Метью опиниться в будинку кас він висловить свої правила, тактику і Політику. Він почне по-іншому займатися вихованням дітей, і з тим самим почне змінюватися і сама Кас. Фільм Весь твій (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Неждано-негадано, між героями почнуть зароджуватися теплі і щирі відносини, але до чого ж, вони приведуть? Хлопці настільки прив’язалися один до одного, що навіть не можуть розлучитися на кілька днів.

Режисер: Моніка Мітчелл
В ролях: Ніколетт Шерідан, Ден Пейн, Кіфер о’рейлі, Дженеа Чарпентье, Джейн Іствуд, Локлін Манро, Марк Брендон, Донаван Стінсон, Майкл Копса, Карен Холнесс