У бельгійському місті Антверпен сталося пограбування. Грабіжники на чолі з Френкі, які походили на глубокорелигиозных євреїв, вкрали в єврейській конторі безліч коштовностей і діамант, який важив 84 карати. Щоб продати коштовності Френкі відправляється в Лондон, а звідти прямиков в Нью-Йорк, для продажу діаманта. Покупець каменю якийсь бос Аві. Але інформація про те, що грабіжник володіє такою дорогоцінною річчю, починає швидко поширюватися по злочинному світу. Опинившись в непотрібний час в непотрібному місці – чотирипалий Френкі гине в перестрілці, під час пограбування букмекерської контори. Тим часом, в конторі, де проводяться бої без правил, так само настає час невдач.

Один з кращих боксерів контори – виходить з ладу. Для того, щоб не розоритися, терміново потрібна заміна. В якості запасного варіанту відмінно підходить циган, який був родом з Ірландії. Але цей хлопець має свої амбіції і вимоги. Кожен з персонажів, які з’являються у фільмі, бажають тільки одного – стати власником дорогоцінного каменю і тим самим зірвати великий куш. Фільм Великий куш (2000) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

До погоні за діамантом приєднуються російський торговець зброєю, три невдалих грабіжника, парочка головорізів, які працюють на мафію… Хто з них добереться до каменя перший?

Режисер: Гай Річі
В ролях: Джейсон Стэйтем, Бред Пітт, Бенісіо Дель Торо, Стівен Грем, Алан Форд, Денніс Фаріна, Раді Шербеджія, Вінні Джонс, Джейсон Флемінг, Майк Рейд