Фільм Велика угода (2016) дивитись онлайн в HD якості


Майк Мессекр мріє стати відомим виконавцем пісень в стилі реп. Він пише свої тексти прямо на ходу, ось тільки назвати їх хорошими ні в кого язик не повертається. Його батьки — священики, тому такого захоплення сина вони не розуміють і не приймають. Від нього чекають дорослих вчинків і рішень, а він продовжує витати в хмарах і мріяти про кар’єру співака. Ні на одній роботі він довго не затримується, тому ні про яку фінансову стабільність в його житті мова не йде, але ж без грошей і пісні не запишеш. З особистим життям у героя теж не склалося.

У нього є колишня дружина, яка збирається подавати на аліменти. А ще вона пропонує йому операцію, згідно з якою він повинен з ким-то з музичного світу укладе контракт до свого 30-річчя, а якщо ні, то він відмовляється від ідеї стати співаком і починає жити нормальним життям і заробляти гроші якось інакше. На цей спір Майк погоджується, хоча розуміє, як і всі навколишні, що шансів виграти у нього практично немає. Фільм Велика угода (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Пісні его нікому не подобаються, а всі спроби привернути увагу до своєї творчості закінчуються провалом. І навіть в той момент, коли він підвозить на своєму такси одну зірку шоу-бізнесу, все йде зовсім не так.

Режисер: Kevin Fredericks
В ролях: Кераун Харріс, Хосе Абрил, Тоні Бейкер, Jadarrel Belser, Lewis Belt, Travis Brown, Kanisha Buss, James Choi, D Lai, Joncea Dixon