Фільм Вдало витрачені гроші (2017) дивитись онлайн в HD якості


Герберт – чоловік середніх років, у якого є непогана робота. Разом з дружиною він виховує єдиного сина. На перший погляд у цієї цілком звичайної американської сім’ї немає ніяких проблем. Але мало хто знає, що насправді головний герой є справжнім скупердяем, який готовий економити на всьому підряд. Кожен день він вимагає від дружини і юнака докладного звіту про витрачені гроші. Будь-яка сама незначна трата здатна викликати у Герберта напад сказу і гніву. Так що нещасним родичам доводиться виконувати всі його примхи. Одного разу у глави невеликого сімейства лікарі виявляють неоперабельну ракову пухлину.

Жити чоловікові залишається від сили кілька тижнів. Ця звістка приносить справжнє полегшення дружині, яка втомилася терпіти всі його витівки. Герберт змушений змиритися зі швидкою неминучою кончиною. Однак, незважаючи на смертельну хворобу, він продовжує контролювати свою дружину і сина, раз у раз влаштовуючи черговий скандал через сущу дрібницю. Фільм Вдало витрачені гроші (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Під час чергового відвідування лікарні головний герой дізнається від здивованих лікарів, що його пухлина зникла самим таємничим чином. Ось тільки, схоже, радий цій події лише один Герберт.

Режисер: Ліза Мікітатор
Актори: Саллі Андерсон, Даррен Барзегар, Ерін Харт, Соня Калян, Конні Ламот, Жанна Лівінгстон, Наталі Мартін, Джо Майес, Натан Макдональд, Медлін Мікаті