Фільм Вбити за 68 (2017) дивитись онлайн в HD якості


Симпатичний хлопець Чіп занадто слабкий, щоб відмовити симпатичній дівчині, коли вона про щось просить. Іноді це створює в його житті проблеми, але позбутися від цієї поганої звички він ніяк не може. Дівчата до нього так і липнуть, а йому залишається тільки купатися в цій увазі і насолоджуватися приємним відпочинком в компанії чергової красуні. Навіть той факт, що у його нової подружки вже є один коханець, Чіпа не бентежить. Дівчина стверджує, що з тим чоловіком вона тільки через гроші, оскільки він добре їй платить за зустрічі, а з чіпом гей приємно проводить час і він їй подобається.

Під час їх чергового побачення красуня розповідає про те, що багатий коханець її дуже образив, бо тепер вона хоче йому помститися, але не зможе це зробити без допомоги Чіпа. Вона хоче вкрасти у багатія досить велику суму грошей, якою він сам її недавно подражнив, а потім так нічого і не дав. Природно, головний герой і тут не зміг відмовити, потім відправився разом з подругою в будинку жертви. Фільм Вбити за 68 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Адже він не думав, що йому доведеться когось вбивати або брати в заручники, а сталося і те й інше. Все сталося так швидко, що він не встиг нічого збагнути. І що ж робити далі, куди подіти свідка?

Режисер: Трент Хаага
В ролях: Меттью Грей Гублер, Анналінн МакКорд, Аліша Бое, Шейла Vendes, Сем Эйдсон, Майкл Біслі, Джеймс Моусес Блек, Девід Мальдонадо, Эджей Мехта, Hallie Bradley