Аліна і Фран разом вже дуже давно. Їй 37 років, а йому трохи більше, але поводяться герої так, ніби їм все ще 18. Вони ходять на вечірки, тусуються з друзями, п’ють алкоголь і багато курять. Такий спосіб життя їх цілком влаштовує, хоч оточуючі і намагаються їм втлумачити, що роки йдуть, а вони все ніяк не стануть серйозними. Люди їх віку вже давно обзавелися дітьми і займаються їх вихованням, а вони все ще на це не наважилися. У якийсь момент герої і самі починають замислюватися над темою продовження роду, але завести дитину виявляється не так просто.

Коли подружжя зрозуміло, що їх спроби нічого не дають, вони звернулися до лікарів. З’ясувалося, що у Франа мляві сперматозоїди, а у Аліни настала пременопауза. Все це означає тільки одне — завагітніти природним шляхом не вийде. Варіант з ЕКО спершу здався героям не дуже привабливим, але через час вони зрозуміли, що згодні і на нього. Але для його реалізації потрібно повністю змінити спосіб життя. Для Аліни це виявляється не дуже складно, а ось для Франа це стає проблемою.

Йому набагато приємніше і цікавіше проводити час після роботи зі своїми колегами, а не з вагітною дружиною. А тут ще й нова співробітниця приходить в його фірму. Фільм Вагітність (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Хуана Масіас
В ролях: Пако Леон, Олександра Хіменес, Альберто Амарілья, Ернесто Севілья, Elisa Mouliaá, Айноа Айербе, Іньякі Фонт, Гойсальде Нуньєс, Карра Элехальде, Белен Лопес