Стівен Стелфокс працює у сфері розшуку талантів серед місцевого населення країни. Він працює з багатьма компаніями, що спеціалізуються на звукозапису. Серед них він-то і розшукує унікальні композиції, які в майбутньому зможуть порвати фанатів і стануть почесними хітами сучасності. Робота Стівена останнім часом перестала радувати, вона стала виснажливою і важкою. Причина цього той факт, що в світі спостерігається мода на поп-жанр. Це факт змушує звузити коло пошуку для Стівена. Головний герой пускається в цілі Тури по країнах світу, щоб знайти кандидата, який зможе стати справжньою зіркою сцени.

У подорожі йому доводиться виконувати складну роботу, а щоб не занудьгувати він балується наркотиками, на увазі чого постійно потрапляє в різні пригоди. Та музика, яка була популярна тоді, головному герою здавалася абсолютно нікчемною. Він шукав справжню зірку. Фільм Убий своїх друзів (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Сам по собі музикою Стівен не захоплювався. Найбільше героя цікавили наркотики, гроші і кар’єра. Досі він так і не знайшов того, хто б зміг його збагатити. Незабаром поп-зірки вичерпали себе.

Режисер: Оуен Харріс
В ролях: Ніколас Холт, Джеймс Корден, Джорджія Кінг, Крейг Робертс, Джим Пиддок, Джозеф Моул, Дастін Демри-Бернс, Деміен Молоні, Бронсон Уебб, Елла Сміт