Особисте життя людини-це та територія, яка строго охороняється. Ніхто не хоче, щоб його повчали у виборі обранця. Деякі молоді люди йдуть з дому в спробі отримати самостійність. Вони протестують проти надмірної опіки дорослих. Але навчена досвідом Дафні Вайлдер знає, що краще стати нав’язливою матір’ю для своїх дітей, ніж бачити їх нещасливе життя. Жінка виховала трьох доньок. Звичайно, вона мріє побачити кожну в білому весільному платті. Дві старші вже встигли створити сім’ю. Вони заміжня за порядних чоловіків. А ось молодша – Міллі не тільки ще не отримувала пропозицію вийти заміж, але і розлучилася з хлопцем.

Дафні знає, що значить самотність, тому боїться, що дочка до кінця своїх днів змушена буде зустрічати світанок одна. Турботлива мама вирішує приступати до активних дій. Вона підбирає молоду людину, яка відповідає її уявленню про ідеального чоловіка і підлаштовує зустріч з дочкою. Але Дафні навіть не здогадується, що тим самим ставить Міллі в незручну ситуацію, тому що вона сама знайшла собі заміну колишнього молодого музиканта.

Тепер дівчина поставлена перед вибором, хто стане її бойфрендом? Протеже матері або ж музикант, з яким вона почала зустрічатися. Фільм Тому що я так хочу (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Майкл Леманн
В ролях: Дайан Кітон, Менді Мур, Гебріел Махт, Том Еверетт Скотт, Лорен Грем, Пайпер Перабо, Стівен Коллінз, Тай Паниц, Метт Шампейн, Колін Фергюсон