Фільм Точка відриву (2018) дивитись онлайн в HD якості


Будучи дитиною, Джонні марив кінематографом. Він мріяв стати успішним продюсером або побудувати видатну режисерську кар’єру. Але йому завжди було лінь прикладати навіть найменші зусилля. Так мрії залишалися лише мріями. Він був упевнений, що сама доля повинна подарувати йому відповідний шанс. Думка змінилася після тридцятого дня народження. Чоловік цілком усвідомив, що перетворився в сущого невдахи, у якого немає нормальної роботи, немає сім’ї і постійного заробітку. Життя одним днем виявилася самим провальним планом в його житті. Але ще не все втрачено, адже потрібно лише втілити в життя одну сміливу задумку.

Джонні розробив проект парку розваг, орієнтованого не тільки на дітей, але і на дорослих людей. Єдина проблема — це відсутність стартового капіталу. Місцеві мафіозі цілком готові дати гроші в борг, але їх умови виявляються більш жорсткими, ніж в будь-якому банку. Інших варіантів немає, і хлопець йде на ризик. Його парк користується величезною популярністю, приносить непоганий дохід, доставляє величезну радість всім клієнтам. Фільм Точка відриву (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тепер мафіозі хочуть отримати назад не тільки свої гроші, але і частина від прибутку. А тут ще й федеральні агенти проявляють непомірний інтерес до персони винахідливого бізнесмена.

Режисер: Тім Кіркбі
В ролях: Джонні Ноксвіл, Бригіта Ланді-Пейн, Сьюзен Йіглі, Елінор Вортінгтон-Кокс, Джонні Пембертон, Ден Баккедаль, Кріс Понтіус, Дена Шик, Джошуа Гувер, Ейдан Уайток