Випадкова зустріч обертається для двох молодих людей пристрасним романом. Зрештою вони вирішують офіційно узаконити свої стосунки. Кохані повідомляють про свої наміри батькам, для яких ця звістка стає справжньою несподіванкою. Головні герої збираються організувати пишне весілля з десятками гостей. Батькам ж залишається лише підкоритися волі своїх рано подорослішали дітей. За тиждень до урочистої церемонії батьки нареченого і нареченої нарешті знаходять час, щоб зустрітися один з одним. Темою грунтовної розмови, звичайно ж, стає прийдешнє весілля їх дочки і сина.

Незважаючи на те, що до торжества залишається якихось сім днів, велика частина підготовчих робіт ще не виконана. Ситуація ускладнюється тим, що майбутні молодята та не мають наміру займатися чим-небудь корисним, дні безперервно проводячи в обіймах один одного. Чоловіки змушені взяти підготовку до масштабного заходу в свої руки. Вони домовляються об’єднати зусилля, щоб провести весільне торжество на вищому рівні.

На кілька днів двом батькам належить зануритися в світ утомливих клопотів і складних розрахунків. Чи вдасться їм впоратися з усіма проблемами? Фільм Тиждень до… (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роберт Шмігель
В ролях: Джош Райнер, Адам Сендлер, Стів Бушемі, Скотт Коен, Рейчел Дреч, Кріс Рок