Ян Флетчер у свої 15 років росте в атмосфері, де немає місця для Бога або ж інших понять, пов’язаних з релігією. Як-то раз хлопчисько зіткнувся зі страшною катастрофою. Виявилося, що його сім’ю наздогнала автомобільна катастрофа. В результаті він вижив, а батьки загинули. Він потрапив в сім’ю найближчих родичів, які вирішили оформити над ним опіку. Яну довелося змиритися з втратою, а також він змушений був покинути рідні краї. Таким чином хлопчик опинився на північній території Америки. У новому житті дитини, що зіткнулася з потрясінням, було чимало неприємних подій, що в свою чергу могло відбитися на формуванні його характеру в майбутньому.

Коли близькі загинули, Ян став вести себе нестерпно. Він виявляв норовливість, не бажаючи підкорятися вимогам своєї нової сім’ї, та й всіх близьких, які його оточують. Коли тітка і дядько втомилися дивитися на страждання дитини, вони вирішили, що допомогти йому відновитися зможе табір з релігійним напрямком. Фільм Табір «Манна» (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Там Яну належало стати учасником олімпіади, в якій потрібно проявити свої біблійні знання. Хлопець не знав нічого про цю тему, а тому вирішив, що і тут не варто дотримуватися встановлених правил.

Режисер: Ерік Скотт Джонсон, Ерік Мачіела
Актори: Гері Бьюзі, Джиммі Татри, Джої Морган, Пауліна Ольшінскі, Бретт Джонсон, Джекі Мейлі Мейсон, Раммель Чан, Саманта Сержант, Кевін Йон, Дерек Брайан Демкович