Чорношкірий хлопець на ім’я Хатч вже кілька років сидить на шиї своєї матері. Він і не збирається шукати роботу, вважаючи за краще їй більш корисні з точки зору молодої людини заняття. Не дивно, що відносини між завсідником нічних клубів і його матір’ю безхмарними не назвеш. Однак відчайдушний головний герой просто не звертає уваги на постійні нападки і закиди з боку матері. Одного разу повернулася додому завчасно жінка застає сина в ліжку з дівчиною. Цей неприємний інцидент стає останньою краплею для оскаженілої матері Хатча. Вона негайно виганяє його з житла. Молода людина опиняється на вулиці буквально без гроша в кишені.

За допомогою в такій непростій ситуації він звертається до нерозлучних друзів. Ось тільки приятелі не поспішають йти йому на виручку. Зрештою розчарувався в товаришах хлопець все ж знаходить дах над головою. Рідний дядько не може відмовити в допомозі племіннику, нехай юнака і не можна назвати ангелом. Майк володіє власним дитячим табором. Фільм Табір для жирних (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чоловік вирішує взяти Хатча до себе на роботу в якості вихователя. Головний герой не горить бажанням приміряти на себе роль няньки, але зі зрозумілих причин не сміє відповісти відмовою на «щедру» пропозицію родича.

Режисер: Дженніфер Арнольд
Актори: Кріс Редд, Анабель Акоста, Michael Cienfuegos, Мел Родрігез, Вівіка А. Фокс, Хуліосезар Чавез, Luke Clark, Стівен Томас КЕПП, Bre-z, Брайан Бореллі