Маку і Келлі Реднер, ніжно люблячій сімейній парочці, вдалося позбутися від ненависних сусідів і спокійно зайнятися новонародженим малюком. Вони щиро сподіваються, що тепер життя налагодиться, і запанує довгоочікуваний спокій. Але радіти занадто рано. Поруч з їхнім будинком несподівано оселилося жіноче співтовариство з місцевого університету. На перший погляд, дівчата здаються досить пристойними і скромними, але не слід робити помилкових висновків завчасно. Керує спільнотою молода, впевнена в собі блондинка, красуня Шелбі. Як з’ясувалося, її подруги здатні навести неймовірний гвалт, влаштувати страшний шум і підняти на вуха всю округу.

Що найдивовижніше, вони поводяться гірше хлопців. Сімейство Реднер вкрай стурбоване. Вони розраховували придбати собі нове житло, а цей будинок вигідно продати. Правда, незабаром з’ясувалося, що зробити це дуже нелегко. Потенційних покупців миттєво лякає галаслива компанія, що оселилася по сусідству. Ніякі доводи не діють на молодих, відчайдушних дівчат. Мак розуміє, що настав час кардинальних змін.

Він заручається підтримкою Піта і Тедді, тим самим, оголосивши війну не в міру гучним студенткам. До яких наслідків призведе це протистояння? Фільм Сусіди. На стежці війни 2 (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ніколас Столлер
В ролях: Хлоя Грейс Морец, Роуз Бірн, Сет Роген, Зак Ефрон, Селена Гомес, Кірсі Клемонс, Сиэра Браво, Дейв Франко, Айк Баринхолц, Ліза Кудроу