Звичайна вечеря не віщував ніякої біди. У цей день сім’я Бобрових зібралася на кухні в очікуванні фірмової страви, але замість нього отримали справжній метеорит, який приземлився прямо посередині кімнати. На щастя, цей об’єкт не нашкодив нікому з родини, але ще б трохи, і він приземлився комусь на голову. Сім’я Бобрових була дуже здивована цієї нагоди, і думав, що на цьому все і закінчиться, але дуже глибоко помилялася, так як найцікавіше чекає їх попереду. Як виявилося пізніше, це падіння не залишилося без наслідків, всі хто, на той момент знаходилися в кухні, отримали понад здібності, які є насправді дуже цікавими.

Дідусь знаходить безсмертя, батько отримує можливість переміщення в будь-яку точку землі. А всі діти отримали здатність до розуміння мови тварин і неймовірної сили. Звичайна сім’я в одну мить перетворилася в сімейку супергероїв, але у всіх цих здібностях є один нюанс, який полягає в тому, що діють ці здібності лише тоді, коли вся сім’я знаходиться в зборі.

Боброві будуть неодноразово застосовувати всі ці здібності, тільки робити це вони будуть точно не на благо Батьківщини. Фільм СуперБобровы (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дмитро Дьяченко
В ролях: Павло Дерев’янко, Оксана Акіньшина, Роман Мадянов, Ірина Пегова, Володимир Толоконников, Данило Вахрушев, Софія Міцкевич, Михайло Шамигулов, Єлизавета Кононова, Віталій Кіщенко