Бальц вже багато років працює простим вчителем літератури в школі. Він задоволений своєю професією. Проте серйозну стурбованість у чоловіка викликає відносно невисокий рівень оплати праці. Саме з цієї причини він змушений регулярно шукати собі різні підробітки. Одного разу головний герой вирушає на спортивний матч. У розпал змагань на полі вибігає повністю оголена молода людина. Природно, охоронці закону швидко скручують порушника громадського порядку. Але даний інцидент наштовхує шкільного викладача на одну дуже цікаву думку. Він вирішує зайнятися стрикерством.

Представники цього молодіжного руху» з’являються на людних заходах без одягу, протестуючи, таким чином, проти несправедливості сучасного суспільства. Однак Бальца цікавить лише фінансова сторона даного питання. Він вважає, що на цій дуже цікавій і цікавій формі громадського протесту можна заробляти непогані гроші.

Так що вчитель організовує платну школу стрикинга, куди може записатися будь-хто. Оригінальний бізнес дуже швидко починає приносити головному герою солідні дивіденди. Фільм Стрікер (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пітер Луїзі
В ролях: Біт Шлаттер, Доро Мюглер, Бендрит Баджра, Філіп Грабер, Луна Усклер, Даніель Мангіш