Нещодавно молодій людині у спадок від близького родича дісталася мережа ресторанів швидкого харчування. Тепер новоспечений підприємець змушений самостійно розбиратися у всіх тонкощах цього непростого бізнесу. Насамперед щасливчик проводить інспекцію належних йому закладів. Головний герой відразу помічає, що меню в його кафешках не блищить різноманітністю. Він упевнений, що вирішення даної проблеми в кінцевому підсумку принесе йому солідний прибуток. Ось тільки роздобути рецепт будь-якого екзотичного страви, яке приверне безліч нових клієнтів, виявляється не так-то просто. Одного разу бізнесмен дізнається про існування невеликого кафе, розташованого в одному з провінційних містечок Нью-Мексико.

За чутками, в цей скромний ресторан з’їжджаються люди з усього світу, щоб покуштувати страви тамтешнього кухаря, який володіє винятковими кулінарними здібностями. Чоловік вирішує відвідати даний заклад, відправившись в невелику дорожню подорож. Незабаром він досягає кінцевої точки свого маршруту. Тут головний герой знайомиться з чарівною жінкою.

Саме вона і є шеф-кухарем і господинею маленької закусочної в одній особі. Молоді люди ще не знають, що ця зустріч стане для них обох доленосною. Фільм Страва не з меню (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джей Силверман
В ролях: Сантіно Фонтана, Марія Кончіта Алонсо, Макензі Мосс, Ендрю Картер, Даня Рамірес