Фільм Стоянка (2017) дивитись онлайн в HD якості


У житті кращих подруг починаються важкі часи. Втрата роботи стає серйозним ударом. Вони впадають в глибоку депресію, відчуваючи себе відірваними від життя. Сподіваючись повернути радість і запал, героїні приймають несподіване рішення. Вони хочуть відправитися в далеку подорож, на тропічний острів. Місцеві види і гаряче сонце обов’язково позбавить їх від поганих думок. У літаку з’ясувалося, що третє місце дісталося чарівному красеню. Він був настільки красивий, що подружки позбулися дару мови, не відразу зрозумівши, що поводяться нерозумно.

Героїні були переконані, що повинні завоювати його серце. Чоловік відрізняється прекрасними манерами. Він врахувавши і ввічливий з обома дамами, не висловлює відкриту симпатію конкретній дівчині, і здається, відверто насолоджується їх увагою. Ось тільки героїні занадто засліплені бажанням перемогти, щоб помітити його байдужість. Між кращими подругами починається холодна війна і з’являється взаємна ненависть. Фільм Стоянка (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Багаторічна дружба може впасти, з вини дурної симпатії. Красуні не мають наміру залишати своїх планів по завоюванню ідеального чоловіка. Штормове попередження змусило літак здійснити вимушену посадку.

Режисер: Вільям Х. Мейсі
В ролях: Кейт Аптон, Олександра Даддарио, Метт Бар, Метт Джонс, Кел Пенн, Майкл Беняер, Емі Анеке, Джо Нуньєс, Елвін Сандерс, Роб Кордри