Томмі Бруно-пропащий людина, яка ні про кого не піклується, крім себе самого. Його день наповнений випивкою, жінками і пустим заняттям, а заробіток складається з тимчасових шабашок то тут, той там. Колишній рок-музикант поняття не має, де тепер знаходяться члени його бенду, та й, по правді сказати, не особливо прагне це знати. Життя за течією влаштовує чоловіка на всі сто відсотків, а зміни не входять в його плани. Але одного разу все круто змінюється, коли Томмі дізнається, що у нього підростає дочка.

Тепер вчорашньому п’яничці потрібно терміново взятися за голову і спробувати бути для дівчинки хорошим батьком. Щоб почати пристойно заробляти і утримувати дитину, як годиться зразковому батькові, він повинен розшукати своїх колег і запропонувати їм знову зайнятися музикою. Але Томмі навіть уявити собі не міг, в яких безглуздих невдах перетворилися його давні знайомі.

Щоб знову зробити з них групу, доведеться неабияк постаратися, однак немає такої справи, яку не можна виконати, якщо когось по-справжньому любиш. Фільм Стіна плоті: Вінтажна комедія (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Брайан Стерз
Актори: Еллісон Біллс, Scarlett Lopez, Грегорі Блер, Джулія Морізава, Каліла Харріс