Головна героїня фільму «Стерва / Сука» 2017 Домогосподарка. Джилл втомилася від життя: чоловік постійно приходить додому з роботи напідпитку, а у вихідні взагалі не здатний ні на що, крім як хропіти лежачи на дивані. Їй же доводиться поодинці стежити за чотирма дітьми. Зрештою психічний стан жінки настільки погіршується, що вона намагається покінчити життя самогубством. Це їй не вдається. Проявити співчуття по відношенню до матері і зрозуміти, наскільки тяжко їй живеться здатна тільки старша дочка-Тіффані, проте вона ні словом, ні ділом цього не виявляє. Одного разу, Джилл безслідно зникає. Її чоловіка цей факт мало турбує, і він продовжує також напиватися кожен день.

Однак, органи опіки помічають, що дітьми головної героїні не все гаразд, аж надто неохайно вони виглядають, стали регулярно пропускати школу. Якщо так і далі триватиме, молодших нащадків Джилл заберуть в дитячий будинок. У цей самий час біля будинку сімейства з’являється бездомна собака. Фільм Стерва / Сука (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На ділі виявляється, що жінка якимось чином переселилася в її тіло і тепер не може знайти спосіб повернути собі своє. Хоча, чесно зізнатися, їй цього не дуже-то і хочеться.

Режисер: Маріанна Поки
Актори: Керолайн Аарон, Ерік Едельштейн, Кінгстон Фостер, Рен Ханами, Джеймі Кінг, Лииса Лі, Ріо Манджіні, Asia Mattu, Jason Maybaum, Джейм Мойєр