Герой у своїх планах хоче свою роботу акторську почати зі стендап-шоу, але так виходить у Микити для того щоб цим займатися немає спеціального матеріалу і багато сумнівів в самому собі: чи зможе він здивувати своїм талантом публіку і є боязнь зганьбитися на всю країну. Герой разом зі своєю дівчиною проживає разом на квартирі, яку вони разом знімають, у його дівчини дуже великі плани щодо їх майбутнього. Однак її вимоги настільки завищені, що часом Микита не може впоратися з вимогами, які вона пред’являє так як його заробіток не великий і вона деколи лякає його на киного, що розлучиться з ним і цей день настав.

Дівчина головного героя кидає його і йде до стоматолога, спочатку він думав, що зможе її повернути, але коли зрозумів, що це йому не підвладне він приймає кардинальне рішення: помста і тільки помста, залишається для того, щоб вона все-таки повернулася до нього. Фільм Статус: Вільний (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Герой, однак ображений на свою долю прийняв рішення створити свій власний електронний щоденник для загального огляду, і в цей же час вирішив прийняти запрошення взяти участь в популярному телешоу «Смехобитва».

Режисер: Павло Румінов
В ролях: Данило Козловський, Єлизавета Боярська, Володимир Селезньов, Ігор Войнаровський, Наталія Анісімова, Пауліна Андрєєва, Надія Звенигородська, Мілош Румінов, Михайло Крилов, Катрін Ассі