Колись містер Чан працював у секретній розвідслужбі. Він вважався одним з кращих оперативників. Саме тому чоловікові доручалися найризикованіші місії, які він виконував з незмінним успіхом. Але навіть найталановитіша людина може помилитися. В ході чергового завдання головний герой допустив помилку. Його колишні заслуги виявилися перекреслені однією-єдиною помилкою. Цей принизливий провал обернувся для агента звільненням з позбавленням всіх нагород. Відтоді минуло два десятки років. За цей час містер Чан перепробував багато різних робіт.

Однак він досі мріє повернутися на службу в розвідуправління. І одного разу йому надається такий шанс. Справа в тому, що керівництво секретної служби турбує загадковий хакер, який, користуючись своїми знаннями, творить в інтернеті формений свавілля. Ніхто не може вийти на слід надзвичайно хитрого кіберзлочинця. Тоді до справи підключають «стару гвардію» в особі головного героя. Він повинен вивести на чисту воду таємничого бандита.

Містер Чан готовий піти на що завгодно, щоб реабілітуватися в очах начальників. Йому належить зробити чимало подвигів заради досягнення основою завдання. Фільм Спецагент містер Чан (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джефф Чунг
Актори: Дайо Он, Чармейн Ше, Сесілія Со, Си Кван, Лоуренс Чен, Рональд Чен, Семмі Чен, Джастін Чун, Луїс Чхен, Квок Кеунг Чунг