Любов здатна змінити життя в прямому сенсі. Купити квиток. Витративши останні гроші, сісти в літак, прилетіти в незнайому країну з іншим укладом. Здатні на таке небагато. Немає іншого виходу. Дівчина подобалася з дитинства. Вирішив зізнатися, а вона несподівано вибирає Англію. Індія – держава бідна. Народившись в провінції, прирікаєшся на небагату, важку долю. Діти. Домашні клопоти, турботи про чоловіка. Вона не згодна. Школа закінчена з відзнакою. Красуня відправляє документи в престижний ВУЗ Великобританії. Треба ж, прийняли. Цим і викликаний її від’їзд, чим пишаються родичі.

Радіють всі навколишні, крім нього. Не зважся він на авантюру, втратив би майбутнє. Мегаполіс на іншому краю світу зустрів непривітно. Хлопець розгублений, навіть переляканий. Що подіти, куди йти? Світ не без добрих людей. Підказавши. Направили, допомогли. Вийшло навіть більше, ніж очікував. Поступово життя налагодилося. Став досить успішний. Однак головна мета приїзду так і не досягнута. Знайти кохану не вдається. Фільм Спасибі, Англія (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На щастя, Лондон сповнений хуліганів. Довгоочікувана зустріч відбувається завдяки їм. Захистивши студентку, емігрант дізнається свою знайому. Тепер молода людина не має наміру чекати. Як вона сприйме такі слова?

Режисер: Випул Амрутал Шах
В ролях: Паринити Чопра, Арджун Капур, Олександр Сзелл, Анжани Джоші