Кларк володіє великим ентузіазмом і будує чудові плани на майбутнє. Нехай зараз у нього немає роботи, та й не виходить знайти гідне місце, герой не сумує. Незабаром в його житті з’являється маса проблем, пов’язаних з тим, що за квартиру, яку він орендує разом з товаришем, потрібно платити, а грошей немає. На подив для самого себе герой набуває суперсилу. Це вміння допомагає йому вирішити великі фінансові проблеми, Кларк вирішує допомагати людям, але натомість на відмінну оплату зусиль. Товариш головного героя є поліцейським.

Нехай він і не зміг домогтися великих успіхів на роботі, але совість не втратив. Хлопець вважає, що меркантильний підхід Кларка не має права на існування. Він збирається поставити Кларка на шлях істинний, обравши вельми цікавий спосіб досягнення мети. Щоб вирішити фінансові проблеми, він починає допомагати людям на вулицях… за гроші.

Його друг, поліцейський-невдаха, вкрай незадоволений таким меркантильним підходом і збирається наставити Кларка на шлях істинний. Фільм Спагеттімен (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Mark Potts
Актори: Бен Кратчер, Уїнстон Картер, Вільям Бренд Реклі, Ешлі Джіроне, Кевін Бреннан, Даг Менлі, Метт Хобі, Мері Грілл