Основний персонаж, тихий, скромний Леопольд Барановський, цілком виправдано вважав себе невдахою, і для того було безліч причин. За незлобивий характер його постійно тероризували сильніші і нахабні однолітки, постійно знущаючись над хлопцем. Після закінчення школи, влаштувавшись касиром великого супермаркету, мало що змінилося, він продовжує страждати від самотності, постійної нестачі готівки, презирливого ставлення колег. Образливіше за все, герой мовчки проковтує образу, через небажання конфронтації, з подальшою втратою робочого місця. Він практично змирився з ситуацією, сприймаючи це як належне, з покорою несучи свій хрест.

Однак доля вирішила піднести нещасному неймовірний, містичний, подарунок, докорінно перетворив майбутнє «сірого» людини. В кінці робочого тижня, хлопець частенько навідувався в затишний бар, де в тужливому самоті випиває певну кількість слабоалкогольних напоїв. Одного разу, зовсім випадково, прихопив чужий піджак, він лише вранці розуміє зроблену помилку. Спроби, наступного дня знайти господаря речі, не приносять результату. Фільм Сотка (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вирішивши залишити симпатичну частину гардероба для особистого користування, герой незабаром стикається з неймовірним відкриттям. У внутрішній кишені красувалася новенька сотня доларів, що дало можливість розплатитися із боргами.

Режисер: Олександр Біляк
В ролях: Євген Капорін, Іева Андреевайте, Дмитро Цинковскій, Михайло Богдасаров, Микита Тарасов, Катерина Кістень, Олександр Пономарьов, Микита Биканов