5 березня 1953-го року стало днем, коли обірвалося життя по-справжньому культової історичної особистості. Смерть Йосипа Сталіна, якого одночасно боялися і поважали, дала зелене світло підступам честолюбних чиновників. Поки країна занурювалася в скорботу за вождю народів, Хрущов, Маленков, Берія, Жуков та інші наближені до влади особи затівали гонку, призом у якій було місце біля керма великої держави.Щоб зберегти обличчя перед радянськими громадянами, суперникам довелося влаштовувати пишне прощальну церемонію на честь передчасно покійного правителя.

Керувати цим процесом ніхто не прагнув, але, врешті-решт, незавидна доля випала Хрущову – самому перспективному з кандидатів, із завидною спритністю отбивавшему нападки пронозливого суперника Берії… Пройшло зовсім небагато часу з того, як Сталіна проводили в останню путь, і знову відбувається фатальне подія – гине прославлений маршал Жуков. Як і у випадку з вождем, новина стає повною несподіванкою для країни, а особливо для перших осіб, в чиїх рядах ще не встиг вщухнути ажіотаж.

Обставини смерті оповиті мороком таємниці, і це лише перша ланка в ланцюжку неприємних сюрпризів – дивна карма наздоганяє схвильованих конкурентів одного за іншим … Фільм Смерть Сталіна (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Армандо Іаннуччі
В ролях: Майкл Пейлін, Педді Консідайн, Пол Реді, Джейсон Айзекс, Джеффрі Тембор, Ольга Куриленко, Андреа Райзборо, Річард Брейк, Руперт Френд, Стів Бушемі