Джейсон Мьюз переживає важку творчу кризу, його давно не радують ролі, які занадто схожі одна на іншу. Він упевнений, що не розкрився до кінця і здатний показати світу велич свого таланту. Близький друг Кевін розповідає Мьюзу про таємничий метод, що дозволяє здійснювати чудеса перевтілення. Суть загадкової техніки описана в книзі, яка коштує нечуваних грошей. Однак Джейсону ця цінна праця дістається безкоштовно, так як господарем єдиного екземпляра виявився пристрасний шанувальник його таланту.

Фернандо віддає скарб безоплатно, але попереджає, що це небезпечне знання, яке може дорого коштувати своєму власникові. Джейсон не боїться сміливих експериментів і приступає до роботи. Голлівуду належить побачити абсолютно нового актора, а М’юз йде все далі, заглядаючи в похмурі глибини власної свідомості. Фільм Системне безумство (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Кожен крок вперед робить його найбільшим актором, одночасно руйнуючи особистість і обертаючи в безодню божевілля. Незабаром він розуміє, що попередження Фернандо не було порожнім жартом.

Режисер: Джейсон Мьюз
Актори: Джейсон М’юз, Кевін Сміт, Джина Карано, Хайме Каміль, Вінні Джонс