Старшокласниця на ім’я Ріо-міська дівчина і живе в Токіо. Це щось невідоме, коли її мати повідомляє їй, що вона буде проводити літні канікули в сільській місцевості. Після прибуття є гора, пагорби, ліс і море. Вона також досить скоро зустрічає хлопчика на ім’я Гінзо і закохується в нього. Ріо вельми життєрадісна і товариська дівчина. Вона ходить в старшу школу Токіо, любить серіали і прогулянки зі своїми друзями. Досить доросла натура нашої героїні вже починає розуміти, що таке любов, але підходящого кандидата на кавалера мрії поки що не знайшлося. Її мама не розділяє таких напористих бажань, адже ще бачить в ній свою дитину.

На найближче літо всі плани розплановує за доньку і відправляє на всі канікули в село до рідні. Це м’яко кажучи дивує нашу героїню, але вона навіть сама не уявляє, наскільки хороша це була ідея. Опинившись в селі, дівчина відразу ж звертає увагу на оточення. Навколо снігові гори, красиві дерева, запах свіжих фруктів і люди з доброю душею. Фільм Синє літо (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Серед них Ріо знайомиться з вельми виділяється хлопцем Гінзо. Він веселий, товариський і романтик, яких тільки пошукати. Вони відразу ж знаходять спільну мову і час, проведений разом, стає просто незабутнім.

Режисер: Такесі Фурусава
В ролях: Хаято Сано, Вакана Аои, Ринка Кумада, Атому Мидзуиси, Сэйка Фурухата, Такумі Кидзу, Аімі Тэракава, Рео Сімура, Сиори Акіта