Маска Локі була досить відомою і популярною в місті. Її багато хто хотів роздобути і стати її єдиним власником. І ось минуло практично десять років, про маску практично не було нічого чутно. Але через стільки років випадково стає відомо, що вона опинилася в руках досвідченого карикатуриста на ім’я тім Евер. З’ясувалося, що зовсім недавно він вперше став батьком. Він досить швидко зрозумів, що його новонароджений син є володарем надприродних здібностей. Тім був упевнений, що його синові маска Локі дійсно стане в нагоді, адже хто знає, як складеться його доля надалі.

Він щиро вірив, то дитина зможе навчитися керувати нею і здійснювати багато магічні дії. Але як тільки малюк став трохи дорослішим і багато розуміти, то він відразу вирішив скористатися маскою і власним даром. Він спільно зі своїм собакою виходить на вулиці міста і починає випробування маски. На той момент він і уявити не міг, до яких дивних наслідків це може привести. Фільм Син маски (2005) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але найстрашніше починається після того, як Локі дізнався про те, що виявляється його маска знаходиться не в тих руках. Він практично відразу вирішує відправитися на її пошуки.​​​​

Режисер: Лоуренс Гутерман
Актори: Алан Камінг, Джеймі Кеннеді, Гебріел Бота, Гелен Бота, Трейлор Говард, Кел Пенн, Боб Хоскінс, Бен Штейн