Події розгортаються навколо багатодітної сім’ї, яка проживала в одному величезному будинку і відчувають вони себе абсолютно щасливими людьми. Однак йшли роки, діти виросли, і кожен зайнявся своєю справою далеко від отчого будинку. Одним з головних героїв є Алекс, він завжди радував батьків своєю кмітливістю і своєчасною допомогою. Алекс дізнався від інших братів, що їх мама померла і разом з ними пішов на похорон. Після цього батько сімейства не витримав удару і впав у кому. Головні герої сподівалися, що чоловік вибереться з такого жахливого стану, але йшов час, його показники не покращилися. Саме в той момент Алекс взяв на себе відповідальність розділити майно між собою і трьома родичами.

Вони були впевнені в тому, що батько ніколи не прокинеться і не покарає їх за розділ майна і продаж будинку. Алекс підготував папери, знайшов покупця, і разом зі своїми родичами відправився на угоду, де вони підписали необхідний договір. Але після підписання паперів наступного дня їх викликали в клініку, де повідомили, що батько прокинувся від тривалої коми. Фільм Сімейний будинок (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Як тільки тато прийшов до тями, він побачив перед собою дітей і зажадав його відвезти в рідний дім, де його життя промайнула так непомітно. Тепер діти не знають, як їм вчинити, адже будинок проданий, і куди везти батька, коли майна більше немає.

Режисер: Августо Форнарі
В ролях: Валентина Кіко, Марко Кониди, Ліберо Де Риенцо, Стефано Фрези, Луїджі Диберти, Антоніо Форнарі