Історія цього фільму розповідається не тільки про мрію університетської команди, яка зараз знаходиться на шляху загибелі, адже будинок їх команди хоче продати декан університету. І навіть не про те, як сам Блю Маунтін загорівся цією ідеєю ні з того ні з сього і хоче насолити своїм бідним студентам подібної продажем, він розповідає про прагнення і багатьом способам досягнення своєї мети заради майбутнього, якого може не бути у кожного студента і учасника команди «Козли». Отже. Марафон по порятунку будинку університетської команди можна вважати відкритим і спостерігати за масою дивних, цікавих і смішних ситуацій на дорозі головних героїв можна нескінченно.

Тільки ось яким же буде результат у цій історії і вийде у головного героя на ім’я Алекс, який є головою команди, домогтися здійснення мрії для своїх друзів і братів шляхом переконання нікого людини по імені Таду викупити їх будинок? У цьому він бачить єдиний вихід з ситуації, що склалася і просить його мало не на колінах про це. Фільм Штат Блу Маунтін: Повстання Тадленда (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але, Таду ні так легко переконана людина, як може здатися на перший погляд і щоб домогтися його поваги необхідно часом дуже багато чого зробити. Ось цим і доведеться зайнятися команді «Козли».

Режисер: Лев Л. Спіро
В ролях: Алан Ричсон, Дэрин Брукс, Джеймс Кейд, Роб Рамсей, Кріс Романо, Френкі Шоу, Омарі Ньютон, Ед Маринара, Данини Джонс, Ед Аматрудо