Фільм Шахрайки з Волл-стріт (2019) дивитись онлайн в HD якості


Головну героїню представленого увазі глядача сюжету звуть Рамона. Вона досить цілеспрямована, творча особистість. Практично з самого дитинства горіла мрією підкорити сценічні підмостки, ставши справжньою зіркою. Однак за збігом непередбачених обставин, вона змушена влаштуватися на роботу простий танцівницею в місцевий розважальний заклад. Безпосередній власник подібного бізнесу ретельно спостерігає за робочою діяльністю своїх стриптизерок. Уважно стежить, скільки чайових залишають благородні і шановні клієнти, і платить підопічним за нелегку працю вкрай мало.

Рамона заводить тісне знайомство з колегами. Ці дівчата теж не від легкого життя, змушені крутитися на жердині. У кожної дамочки існує своя власна драматична передісторія. Всі вони шалено хочуть вибратися з подібного, замкнутого кола і почати абсолютно нове життя. Фільм Шахрайки з Волл-стріт (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Для цього героїням доводиться ретельно відкладати кожну вільну копійку, заради втілення перспективних планів і великих можливостей. Однак в один момент все руйнується на очах. Банківська криза залишила їх без накопичень. Подружки вирішують помститися і повернути належні їм гроші.

Режисер: Лорін Скафария
В ролях: Констанс Ву, Дженніфер Лопез, Джулія Стайлз, Кеке Палмер, Лілі Рейнхарт, Карді Бі, Lizzo, Мадлен Брюер, Mette Towley, Трейс Лисетт