Олена змушена поодинці ростити дитину. Весь вільний час вона приділяє своєму чаду. Заробляє на життя жінка написанням ліричних пісень. Ось тільки останнім часом вона ніяк не може закінчити чергове замовлення. Справа в тому, що настільки творча робота вимагає від виконавця натхнення. А сіра і сумна життя головної героїні здатна увігнати в депресію навіть самого скромного і невимогливого людини. У цій ситуації на допомогу їй приходить подружка. Валері є повною протилежністю своєї приятельки. Епатажна співачка обожнює вечірки і тусовки, на яких присутні сотні гостей.

Вона впевнена: проблеми Олени пов’язані з тим, що у неї немає коханої людини. Композиторка воліє повністю віддаватися роботі і дитині, не звертаючи уваги на свою невдалу особисте життя. Зірка естради вирішує втрутитися в цю ситуацію досить нетривіальним способом. Вона наймає привабливого актора, який нещодавно був звільнений. Завдання чоловіка дуже проста. Фільм Шалено щаслива (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він повинен зачарувати і спокусити Олену, на кілька тижнів став її коханцем. Валері вважає, що поява в житті головної героїні статного красеня дозволить їй подолати тривалу творчу кризу.

Режисер: Йохан Нийенхейс
В ролях: Плиен ван Беннеком, Карлі Виджс, Маттео ван дер Грийн, Беппи Мелиссен, Марі-Мей ван Зуйлен