Джефферсон молодий і симпатичний хлопець, який працює звичайним менеджером в одній з великих фірм. Він зовсім не піклується про побудову блискучої кар’єри і не заглядає в майбутнє. Його цілком влаштовує все те, що відбувається в його житті. Джефферсон з усіма своїми колегами по роботі знаходить спільну мову і зав’язує легкі і дружні взаємини. Без хлопця не проходить жодна весела тусовка, адже саме він є душею всієї компанії. Але життя Джефферсона кардинально змінюється в той момент, коли він знайомиться з дівчиною на ім’я Стефані. Вона його повна протилежність. Дівчина мріє про шикарну кар’єру, і чітко дотримується своїх поглядів на життя, принципів і амбіцій.

Але навіть такі різні молоді люди зуміли не тільки знайти точки дотику, але і зав’язати романтичні відносини. Але з плином часу стає зрозуміло, що спосіб життя Джефферсона може серйозно вплинути на відносини з Стефані. Хлопець вперше в житті готовий змінити себе і покінчити з минулим життям. Фільм Сезонники (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він починає відповідально і серйозно ставитися до своєї роботи і змінюється на очах. Стефані приймає рішення не кидати хлопця, в якого закохана, а хоче допомогти йому будь-якими способами.

Режисер: Райан Сейдж
В ролях: Грант Розенмейер, Ліндсі Шоу, Рейд Юінг, Іден Шер, Крістофер Бауер, Алекса Гьюффре, Девід Карзелл, Корінн Чуї, Селія Фінкельштейн, Clayton Froning