​​​​Головні героїні фільму — молоді привабливі і талановиті дівчата, які були впевнені, що їх життя безперервне свято. Вони постійно подорожували, зустрічалися з новими людьми, і у них завжди було багато грошей. У минулому, Макс Коннерс допустила помилку і віддала своє серце не тій людині. Тепер жінка намагалася виховувати свою доньку таким чином, щоб та ніколи не дізналася, що таке чоловіча зрада. Минуло кілька років, і маленьке сімейство привабливих красунь, стала справжнім асом у звабу представників сильної статі. Пейдж і її маму постійно вабили всілякі авантюри, ось тільки командувати парадом вони любили самостійно.

Виявляється, головні героїні були настільки впевненими в собі, що вони запросто могли отримати величезну частину капіталу чоловіків. У дівчат вже була стандартна комбінація, за допомогою якої вони працювали, вона доставляла їм трохи адреналіну. Косметика на обличчі і здається, що безтурботна життя знову розкриє перед ними свої теплі обійми. Фільм Серцеїдки (2001) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Все б нічого, але легкі гроші тривали не так вже й довго. Одного разу Пейдж втратила пильність і зробила помилку. Дочка закохується в свою жертву. Світ перевертається, стираються всі правила. Спроби матері, щось виправити, зазнали невдачі.

Режисер: Девід Міркін
Актори: Сігурні Уівер, Дженніфер Лав Хьюітт, Джин Хекмен, Рей Ліотта, Джейсон Лі, Енн Бенкрофт, Джеффрі Джонс, Нора Данн, Хуліо Оскар Мечосо, Ріккі Джей