Головний герой кінострічки веде розгульний спосіб життя і практично щоночі він проводить з різними жінками. Настав момент, коли все, що відбувається з ним стало перетворюватися в спортивний інтерес, він став працювати лише на кількість. Кожен раз чоловік шукає для себе нову жертву, яка змогла б задовольнити його численні бажання. Чоловік не розуміє, наскільки сильно він захопився цією грою і що в підсумку вона не зможе принести йому нічого хорошого. Але навіть це не сильно хвилює чоловіка, так як для нього важливі плотські втіхи. Крім цього герой кінострічки є ще й письменником, а в своїх книгах розповідає про те, як потрібно правильно спокушати представниць прекрасної статі.

Він ніколи не замислювався над тим, щоб почати серйозне життя і обзавестися сім’єю. Як-то раз письменник вирушає на чергову вечірку, до нього підходить літня жінка і просить поцілувати. Він звичайно ж не став цього робити і просто обсміяв стареньку, а це її сильно засмутило. Фільм Секс Тріп (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З цього моменту його життя перекинулася з ніг на голову, адже прокинувшись рано вранці, він перетворився на справжню дівчину. Чоловік знаходиться в паніці і він не знає як жити далі.

Режисер: Ентоні Дж. Коен
В ролях: Ден Нір, Ребекка Грант, Марк Крамптон, Луїс Менділор, Джейд Ремсі, Шарлотта Еллен Прайс, Рейчел Брітаг, Ештон Суінфорд, Джим Хенкс, Наташа Бласік