​​​​​​​​Вже пройшов рівно рік після того, як Кевін МакКалстер залишився один вдома напередодні Різдва і змушений був захищати своє житло від підступних грабіжників. Його сім’я намагається не згадувати більше цей моторошний випадок і впевнена, що більше подібне не повториться, адже тепер при поїздці в Каліфорнію вони проконтролюють поїздку сина. Знову спізнюючись на літак Маккалістери біжать на реєстрацію крізь величезні натовпи. Кевін відволікся буквально на хвилину і упустив батьків з виду. Помітивши в натовпі знайомий плащ хлопчик побіг туди і сів в літак і тільки прибувши на місце призначення він зрозумів, що помилився і прилетів не в Каліфорнію, а в Нью-Йорк.

Тут хлопець вирішив відірватися по повній, адже завдяки щасливому випадку у нього виявилася кредитна кара батька. Хлопчик відвідає безліч цікавих місць, витратить купу батьківських грошей, познайомитися з новими цікавими людьми і зустрітися зі старими ворогами — мокрими (тепер вже липким) липкими, грабіжниками, які хочуть помститися йому за кілька місяців, проведених у в’язниці.

Через що ще доведеться пройти хлопчикові перед тим, як його знайдуть батьки? Невже йому знову доведеться захищати себе і своє місце проживання, ризикуючи собою? Фільм Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку (1992) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кріс Коламбус
В ролях: Маколей Калкін, Джо Пеші, Деніел Стерн, Тім Каррі, Кетрін О’Хара, Джон Херд, Бренда Фрікер, Едді Брекен, Роб Шнайдер, Дена Айві