Головні герої фільму – Філ і Колін Беверлі – два злегка тупуватих і наївних брата, які так і не перестали бути дітьми. Вони живуть в маленькому містечку, але мріяти звикли тільки по-крупному. І їх путівка в життя-унікальна Аматорська танцювальна рок-група у складі двох чоловік. Називається вона коротко і ємко — «Рокстеппі». Здавалося б, ніяких шансів прославитися і вирватися з глибинки у цієї забавної парочки абсолютно немає. Але в один доленосний день хлопці дізнаються про конкурс талантів під назвою «На південь від південно-заходу», який пройде в Остіні, штат Техас.

У надії перемогти і стати знаменитими на весь світ вони беруть фургон і негайно відправляються в захоплюючу подорож через всю країну. Супроводжують їх студенти-режисери, які у форматі навіженого роуд-муві документують кожен крок братів до вершини.

До вершини чого? Вони й самі не знають. В процесі Філу і Коліну належить не раз втратити і відкрити себе заново. А ще це пригода, звичайно ж, обіцяє масу веселощів! Фільм Рокстеппи (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Jake Dilley, МакМанус Вуденд
Актори: Jake Dilley, МакМанус Вуденд, Джефф Дауд, Адам Гісласон, Bonnie White