Фільм Різдво у Вермонті (2016) дивитись онлайн в HD якості


Ключовою героїнею стрічки стає Райлі Томас, вона завжди відрізнялася від інших своєю креативністю і пробивним характером. Дівчина дуже смілива, вона ніколи не боялася показати свій талант і прагнення до підкорення нових висот. На даний момент дівчина працює в одній самій процвітаючої холдинг — компанії, яка бере до себе на роботу найкращих кадрів. Одного разу начальник Райлі відправляє її у відрядження в маленьке містечко під назвою Вермонт , щоб там виконати доручену їй завдання. Головній героїні необхідно зруйнувати одну дочірню компанію, після чого вона зможе отримати не тільки хороший гонорар, але ще і довгоочікуване підвищення по кар’єрних сходах.

Але зовсім скоро, щось пішло не за планом, і головна героїня змінює свою тактику роботи і повністю свою думку. Райлі вирішила набратися сміливості і піти проти власного боса, щоб врятувати компанію від краху і закриття. Головна героїня впевнена, що зможе домогтися бажаного результату, але вона ще навіть і уявити собі не може які труднощі і перешкоди їй доведеться пережити.

Дівчині доведеться зіткнутися з цими проблемами, але чи вдасться їй налагодити стосунки зі своїм начальником і поліпшити подальшу долю улюбленої фірми? Фільм Різдво у Вермонті (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Фред Олен Рей
В ролях: Ебігейл Хоук, Чеві Чейз, Девід О ‘ Доннелл, Ховард Хессеман, Морган Фейрчайлд, Зак Уорд, Джералд Уебб, Бен Жиру, Мередіт Луїз Томас, Mary-Kate o’connell