У центрі сюжету цього чудового фільму мати одиначка Меггі, яка всіма своїми силами намагається виховувати свою дошку підлітка. Все б добре, от тільки дівчина зовсім відбилася від рук, вона днями безперервно гуляє зі своїми друзями, ну, а до себе додому приходить пізно вночі. Не бачачи іншого виходу, як далі діяти, мати одиначка вирішує на час відволіктися від побутових справ, і відправляється зі своєю улюбленою дочкою в одну італійську село, де провела все своє дитинство. З цього і починається найцікавіше, адже незабаром Меггі зустрічає там свою колишню любов, якого вона була в по вуха закохана.

Разом з цим у самій дочки справи йдуть не зовсім добре, адже вона вирушила в цю саму поїздку не по своїй волі, а з ініціативи своєї мами. Але незабаром життя головних героїнь кардинально зміняться, здавалося звичайнісінька поїздка виявиться не зовсім звичайною, попереду у головних героїнь дуже багато захоплюючих моментів і потрапляння в найбезглуздіші ситуації. Фільм Римські побачення (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Як складуться відносини між матір’ю і донькою? Які приємні моменти їх чекатимуть в їх пригоді і до чого все це призведе? Доведеться дізнатися самому глядачеві, який подивиться цей чудовий фільм.

Режисер: Елла Лемхаген
В ролях: Сара Джессіка Паркер, Розі Дей, Рауль Бова, Клаудія Кардинале, Пас Вега, Кьяра Бассерманн, Марко Бонини, Джанклаудио Каретта, Барні Харріс, Паола Лавини